1. W odpowiedzi do

  Dlaczego ci zboczeńcy tak bardzo lubią się obnażać i masturbować w przestrzeni publicznej ?

 2. 11 paź

  Niezależnie od czasu, miejsca, przestrzeni - nauka Chrystusa jest niezmienna... "Zaprawdę bowiem, powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni." (Mt 5, 18)

 3. Bartosz Czartoryski pisze dla nas o łódzkiej wystawie "Sztuka DC - Świt superbohaterów", która przedstawia przekrój komiksowego dizajnu na przestrzeni kilkudziesięciu lat

 4. W odpowiedzi do

  Słyszałam jedynie o przypadku męskiego obnażenia się w przestrzeni publicznej.

 5. W tym tygodniu taki eksperyment: Kamienne przesłanie w walce o przestrzeń. Eksperymentowanie z nauczycielami akademickimi i odkrywanie nowej (dla nas) przestrzeni komunikacji.

 6. Turecka propaganda pokazała więzienie YPG w Tall Abjad, twierdząc, że przetrzymywanych było tam prawie 900 ISIS-manów. To, że pomieszczenia były puste, świadczyć miało o tym, że ISIS zostali wypuszczeni. Na tak małej przestrzeni, musieliby być układani na leżąco i piętrowo.

  Pokaż ten wątek
 7. W odpowiedzi do

  Ja serio rozumiem dylematy etyczne czy odmienne od moich postawy w kwestii powyższych zagadnień, chociaż nie widzę tu przestrzeni na kompromisy. Same dyskusje na ten temat bywają ciekawe, po to też czytam bioetyków z dwóch stron.