1. 3 wrz

  Gadałam z dziewczynami z mojej klasy: Ja: gdzie byłyście O: w bibliotece J: MY MAMY BIBLIOTEKĘ??? O: No koło łazienek J: GDZIE MY MAMY ŁAZIENKI? O: w podziemiach J: TA SZKOŁA MA PODZIEMIA? O: No

 2. 10 paź

  –mamy całkowitą pewność, że chodzi o polskiego żołnierza–mówi Filip Kuczma kierownik prac archeologicznych–wskazują na to fragmenty pasa z ładownicami,maski przeciwgazowej,takie jak wyposażenie obrońców Westerplatte,polskie monety z lat 30 i 20 ub. wieku oraz saperskiego buta.

  Pokaż ten wątek
 3. 14 paź

  Jeżeli szukasz sklepu z akcesoriami do łazienek to mogę polecić

 4. 27 sie

  Zakłady Chemiczne Nitro-Chem w Bydgoszczy przekazały polskiej armii pierwszą partię 100 bomb Mk 82, które trafią na wyposażenie samolotów F-16 Jastrząb. Wcześniej takie bomby były kupowane przez Polskę u zagranicznych dostawców.

 5. Ford Mondeo Mk4 wyjątkowy i pożądany przez miłośników marki egzemplarz. Pełne wyposażenie, przyznam mega pasujący do całości kolor nadwozia, przytulne i eleganckie wnętrze i sportowe 18'' koła z nowymi oponami. No...

 6. 7 paź

  Krystyna Feldman była nie tylko bardzo utalentowaną aktorką, ale także żołnierzem w czasie II wojny światowej.Jako łączniczka przenosila meldunki oraz wyposażenie na akcje Podziemia w tym broń i granaty.