1. Stara już jestem i bliżej mi niż dalej na "drugi brzeg",ale mam ogromną prośbę do WAS, młodzi Twitterianie. Jeżeli bodaj trochę obchodzi was Polska, jeżeli nie chcecie żyć pod butem pisowskiego reżimu i macie na uwadze los waszej rodziny,to IDŹCIE NA WYBORY!!!

  2. Jak widać kogoś bardzo boli moja ciężka praca. A może ktoś się mnie boi? Nie tak powinna wyglądać kampania - warto dyskutować na argumenty a nie chować się pod osłoną nocy...

  3. PiS w swoim programie obiecuje likwidację opłaty za wydanie dowodu osobistego. Sęk w tym, że prawie 10 lat temu tę opłatę zniósł rząd PO-PSL. Niech żyje Niepodległa Zjednoczona Republika Socjalistyczna, pod przewodnictwem towarzysza Jarosława.

  4. Bandyci, kaci, śmiecie, które bestialsko zamordowały Wielkiego Patriotę - Księdza Jerzego Popiełuszkę. Dzisiaj żyją sobie spokojnie pod zmienionymi nazwiskami a Grzegorz Schetyna obiecał im zwrot ogromnych SB-ckich emerytur i rekompensatę oraz wyrównanie tego, co PIS im zabrał.

    Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  5. W Polanicy Zdroju (uzdrowisku będącym własnościa i pod zarządem spółki SP KGHM SA) w ramach imprezy "Przystanek Niepodległość" w budynku zdrojowym pokazano taką wystawę!

  6. ....no i co z tego? Let people enjoy things. Jeśli kpop to rzecz, która kogoś uszczęśliwia najbardziej pod słońcem to gówno wam do tego, get a life

    Pokaż ten wątek
  7. Do akcji "Polska pod Krzyżem" - dołączyli wierni w ponad 1300 miejscach w Polsce i na świecie