1. Kuchnia to serce każdego domu! 🖤 Warto zadbać, żeby była wyjątkowa i funkcjonalna! ☑ Nie wiesz od czego zacząć urządzanie tego miejsca? ▶ Zgłoś się do nas! 😊

 2. 14 paź

  Szafy przesuwne - najlepsze rozwiązania Urządzanie własnego mieszkania czy domu to nie lada wyzwanie, należy bowiem wziąć pod uwagę szereg kwestii i dobrze zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Z doświadczenia jednak wiemy, że miejsc w…

 3. 13 paź

  Chujnia z grzybnią, patatajnią i kawałkiem pleśni, i urządzanie się w dupie. Koniec wysublimowanej analizy politycznej.

 4. W odpowiedzi do

  Dbanie o ojczyznę to rzetelna praca i uczciwe płacenie podatków, a nie warczenie na TT i urządzanie durnych manifestacji - a wielu z tych "dbających" do tego się ogranicza.

 5. 14 paź

  Urządzanie życia rodakom, które się samemu porzuciło, nie jest w porządku. Polacy zamieszkali za granicą i przebywający tam dłużej niż 5 lat, nie powinni mieć prawa głosu w wyborach w kraju. Lub głosujemy tam, gdzie płacimy podatki.

 6. W odpowiedzi do

  Tak siedzę qrwa w pisowskiej budzie. Fakt. I przynajmniej staram się tę budę ulepszyć a nie mędrkuję zza oceanu. Pewnie głosowałeś na pisuar w jakimś konsulacie? Dzięki za urządzanie mi budy.

 7. 14 paź
  W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ale to nie jest urządzanie życia innym! Polityka mojego państwa ma wpływ na moje życie, niezależnie od tego, gdzie je prowadzę.