1. To dla Was - wszyscy moi Przyjaciele... Módlmy się dziś za siebie nawzajem...i za Polskę ukochaną!!!

  2. J. Kaczyński: Dla PIS jest ważna rodzina. To jakaś parodia. Człowiek który nie ma żony, a siostrzenica miała 3 mężów. Słyszymy ze reszta społeczeństwa to zepsuta społeczność. Totalne zakłamanie. Jego własny przykład życia pokazuje coś odmiennego. Nie widzi własnego modelu życia.

  3. Liam śpiewając z publicznością "happy birthday" dla Nialla wczoraj wieczorem w Madrycie.

  4. 13 października sam wybierzesz jaka będzie w przyszłości Polska. Wybierz mądrze. Dla siebie, dla rodziny, swoich dzieci, wnucząt - dla przyszłych pokoleń! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱

  5. Ścieki już w 100% trafiają do Czajki! O świcie instalacja uzyskała zakładaną wydajność. Wielkie gratulacje dla min. A. Moskwy, prez. K. Wosia i wszystkich pracujących ciężko w ostatnich dniach nad całkowitym powstrzymaniem zrzutu ścieków do Wisły! (Foto: nic się nie przelewa :)

  6. Adam Szostkiewicz pisze, że neomarksistowski jest PiS. Biskupi piszą, że neomarksistowskie są prawa osób LGBT. Łukasz Warzecha, że neomarkistowskie są pasy dla pieszych. Jest rok 2019. Wokół turbokapitalizm. Cała Polska dzielnie walczy z marksizmem.

  7. Wy też czujecie drożyznę📈?Ruszamy i mówimy o tym: Zwykłe zakupy-warzywa, owoce, mięso na obiad, mleko i pieluchy dla dziecka. W jednej chwili nie ma 200zł