1. Dzień dobry słoneczka! Miłego dzionka wam życzę, pamiętajcie o uśmiechu i uważajcie na siebie! Kocham was x

  2. 12% ZNIŻKI Kupon na całą stronę: DZHALLOWEEN Uwaga: ten kupon jest dostępny tylko dla produktów w oryginalnych cenach i opłaconych przez PayPal.

  3. Moje podejście do poniższych kwestii: ➡️ Izrael - neutralne. Nie jest w interesie Polski być ani pro ani anty. ➡️ Zachód - prozachodnie, ale nie bezwarunkowe. Współpraca gospodarcza i obronna tak. Podległość polityczna, prawna i ideowa nie. ➡️ Rosja - sceptyczne, ale spokojne.

  4. Ledwie tydzień temu Donald Tusk gratulował kanclerzowi Austrii wygranych wyborów i drugiej kadencji. Poszło pismo, tweet po angielsku i tweet po niemiecku. Tymczasem po wyborach w Polsce gratulacji od Tuska nie widać🤔

  5. "G. Schetyna, mając na koncie kolejną porażkę, ośmiela się przychodzić do senatorów opozycji, z których każdy wygrał z PiS i ośmiela się mówić, co mamy robić? Człowiek,który przegrywał,chce uczyć tych, którzy wygrywali?" - w

  6. "I think we just played simple and played our style of hockey. Just got it in and went to work." Hear from the Leafs following tonight's win over the Wild.

  7. W odpowiedzi do

    I have a kinky surprise for you) RT this and I will DM you 😘 😉🛳⛴🚠zlzSB5k