1. 🇨🇦 Kanada 2:0 USA 🇺🇸 Bałam się, że Jankesi wcisną jakiegoś gola w końcówce i będzie próba „usprawiedliwiania” tego żenującego meczu w ich wykonaniu. Kanada jednak podwyższyła prowadzenie i może wreszcie czas przyznać, że Amerykanie za Berhaltera grają po prostu słabo.

  2. Moje podejście do poniższych kwestii: ➡️ Izrael - neutralne. Nie jest w interesie Polski być ani pro ani anty. ➡️ Zachód - prozachodnie, ale nie bezwarunkowe. Współpraca gospodarcza i obronna tak. Podległość polityczna, prawna i ideowa nie. ➡️ Rosja - sceptyczne, ale spokojne.

  3. Ledwie tydzień temu Donald Tusk gratulował kanclerzowi Austrii wygranych wyborów i drugiej kadencji. Poszło pismo, tweet po angielsku i tweet po niemiecku. Tymczasem po wyborach w Polsce gratulacji od Tuska nie widać🤔

  4. "G. Schetyna, mając na koncie kolejną porażkę, ośmiela się przychodzić do senatorów opozycji, z których każdy wygrał z PiS i ośmiela się mówić, co mamy robić? Człowiek,który przegrywał,chce uczyć tych, którzy wygrywali?" - w

  5. I loved Amy’s biopic

  6. .: I don't see a moral equivalency between our country and Russia.

  7. Amy Klobuchar is the candidate tonight I thought she would be - but hasn’t been until this debate. Having the strongest night yet.