1. Fakty wymowne – nie było jeszcze w Polsce tak pro-imigranckiej partii jak PiS, i nigdy od 75 lat tak wielu obcych nie osiedliło się w Polsce !!! Więcej na ten temat:

  2. laba mona while hintay sa TL at Ht WE NEED YOU ADMINS

  3. !!!!!!!!!!!!!! it's probably fake but still!!!!!!!!!!!!!!! that hand was his 🤧🖤

  4. Mayor on recent arrests in Tutuban Mall and Isetann Mall: They have establishments selling phones that are “GSM.” “Galing sa magnanakaw,” he said.

    Pokaż ten wątek
  5. Retweet and Reply “Ipasok Ulit sa PH Trends” if you’re still tweeting with us. Thirteenth Spot tayo sa QC Trends ItsShowtime KARJON

  6. 14 wrz

    Dziś podśmiechujki - PiS ma 50 proc., he, he - ale kiedy w październiku okaże się, że zaraz zmienią konstytucję, spacyfikują resztki wolnych mediów, dokończą obezwładnianie sądów, to będzie do łezki łezka. Wszystko zależy od mobilizacji demokratów. Bądźcie mądrzy przed szkodą.

  7. W badaniu słuchalności radiowa Trójka osiągnęła najgorszy wynik od 16 lat, a Jedynka w historii i obecnie szoruje już po dnie, jak na pieniądze i zasięgi, jakie ma do dyspozycji. Dyrektorzy z PiS, którzy kierują tymi antenami, nie czują wstydu, a to jest właśnie pisowski wstyd.