1. Stara już jestem i bliżej mi niż dalej na "drugi brzeg",ale mam ogromną prośbę do WAS, młodzi Twitterianie. Jeżeli bodaj trochę obchodzi was Polska, jeżeli nie chcecie żyć pod butem pisowskiego reżimu i macie na uwadze los waszej rodziny,to IDŹCIE NA WYBORY!!!

 2. Jak widać kogoś bardzo boli moja ciężka praca. A może ktoś się mnie boi? Nie tak powinna wyglądać kampania - warto dyskutować na argumenty a nie chować się pod osłoną nocy...

 3. PiS w swoim programie obiecuje likwidację opłaty za wydanie dowodu osobistego. Sęk w tym, że prawie 10 lat temu tę opłatę zniósł rząd PO-PSL. Niech żyje Niepodległa Zjednoczona Republika Socjalistyczna, pod przewodnictwem towarzysza Jarosława.

 4. ....no i co z tego? Let people enjoy things. Jeśli kpop to rzecz, która kogoś uszczęśliwia najbardziej pod słońcem to gówno wam do tego, get a life

  Pokaż ten wątek
 5. Gdy słyszę, że prezes ma madal czelność insynuować, że nowelizacja nowelizacji ustawy o IPN - pod dyktando Izraela - było rzekomym sukcesem Polski, to od razu przypomina mi się to zdjęcie "piątka Kaczyńskiego":

 6. SQRWYSYNY Z PIS, TO MÓJ DZIADEK FRANEK.... CIĘŻKO RANNY POD KIJOWEM W 20 TYM ROKU, PO WOJNIE GNEBIONY PRZEZ CZERWONYCH TAKI CH JAK WY SOCJALISTÓW. NIECH WAS SZLAG TRAFI ZDRAJCY I SZMATY.?

  Pokaż ten wątek
 7. Bandyci, kaci, śmiecie, które bestialsko zamordowały Wielkiego Patriotę - Księdza Jerzego Popiełuszkę. Dzisiaj żyją sobie spokojnie pod zmienionymi nazwiskami a Grzegorz Schetyna obiecał im zwrot ogromnych SB-ckich emerytur i rekompensatę oraz wyrównanie tego, co PIS im zabrał.

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej